Dosya İsmine Göre Ara
Yazara Göre Ara
Dosyala Türleri
Bu dosya yasal hakları nedeniyle kaldırılmıştır. Dosyanın özetine ya da diğer bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Türkler Ansiklopedisi - 21 Cilt


Administ 05-02-2014
Dosya:
Türkler Ansiklopedisi - 21 Ci...


Kategori:

Dosya Formatı:

Dil - Çevirmen:
Türkçe

İndirme:
13317

Görüntüleme:
31660


Özet:

KAMUOYUNA
ÖZÜR DUYURUSU

Tüm hakları müvekkil Hasan Celal GÜZEL’ e ait olan Türk Tarihini, Kültür ve Medeniyeti'ni Araştırma Projesi olan Türkiye ve Dünyadan katılan bilim adamları dışında 187 uzman personel istihdam edilerek 18 ay boyunca 24 saat vardiyalı şekilde yapılan çalışma ile sadece bu proje için kurulan Türkiye'nin en büyük dizgi ve görüntüleme sistemleri ile dünyanın en büyük tarih araştırma projesi olarak YENI TÜRKIYE ARAŞTIRMA VE YAYIN MERKEZItarafından hayata geçirilen üç takım halinde toplam 37 cilt ve 35.000 sayfalık külliyatın ana eseri olan 21 cilt, 21.000 sayfadan meydana gelen TÜRKLER adlı ansiklopedinin eser sahibinden izin alınmaksızın içerik sağlayıcısı olduğumuz kitapcenneti isimli sitede 05/02/2014 tarihinden bu yana ücretsiz olarak indirilmesine müsaade edilmiştir.

Sayın Hasan Celal GÜZEL ve ekibince 18 ayda hazırlanan bu eser için çok yoğun emek harcanmış ve yüksek maddi külfetlere katlanılmıştır.

Tüm mali ve manevi hakları Sayın Hasan Celal GÜZEL’e ait olan TÜRKLER isimli ansiklopedinin kitapcenneti’nin sahibi olduğu içerik sağlayıcı “www.egitimodevi.com” isimli internet sitesinde, herhangi bir hak devrine ya da sözleşmeye dayanmadan ücretsiz olarak pdf formatında indirilmesine imkan sağlanmıştır.

5846 sayılı FSEK uyarınca yapmış olduğumuz bu mali ve manevi hak ihlali nedeniyle başta Sayın Hasan Celal GÜZEL olmak üzere eserde emeği geçen tüm akademisyenlerden, araştırma görevlilerinden, YENI TÜRKIYE araştırma ve yayın merkezi çalışanlarından ve kamuoyundan ÖZÜR DİLERİZ.


www.egitimodevi.com sitesi adına


Kullanıcı Yorumları (0)

Bu dosyaya daha yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz.
ZiyaretçiTarih: 19-03-19 18:10:17Facebook sayfamızı beğenseneRastgele Dosyalar


Kimsesiz Kitaplar, hiç bir dosyayı kendi sunucusunda barındırmaz. kimsesizkitaplar.com üzerinden paylaşılan dosya bağlantılarınının kaldırılmasını istiyorsanız lütfen bize bildiriniz. İletişim: info@kimsesizkitaplar.com
info@kimsesizkitaplar.com | WebSiteniOlustur | Kimsesiz Kitaplar | ip: 54.226.175.101
kimsesizkitaplar Anasayfakimsesizkitaplar Facebook sayfasıkimsesizkitaplar Twitter hesabıkimsesizkitaplar Google Plus sayfası