Dosya İsmine Göre Ara
Yazara Göre Ara
Dosyala Türleri

Kadın Cinselliği


Administ 05-02-2014
Dosya:
Kadın Cinselliği...


Kategori:

Dosya Formatı:

Dil - Çevirmen:
Türkçe

İndirme:
801

Görüntüleme:
1886Özet:

Cinsel Eğitim, Tedavi ve Araştırma Derneği (CETAD), Avrupa Birliği tarafından finanse edilen, Sağlık Bakanlığı Türkiye Üreme Sağlığı Programı kapsamında desteklenen projesinin beşinci dosyasını KADIN CİNSELLİĞİ üzerine hazırladı.
• İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Ö ğretim Üyesi Prof. Dr. Şahika Yüksel ile Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Dilek Cindoğlu tarafından hazırlanan dosyada kadınların cinsel yaşamları ve bu yaşamda karşılaştıkları tüm sorunları ayrıntılarıyla ele alındı.
• “Cinsellik ve cinsel hazzın bir insan hakkı” olarak vurgulandığı dosyada, “Kadının, cinselliği nasıl, ne zaman ve kiminle yaşayacağına, ne zaman anne olacağına kendisinin karar verebilmesi halinde tam yurttaş olmasından söz edilebileceği”ne dikkat çekiliyor.


Kullanıcı Yorumları (0)

Bu dosyaya daha yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz.
ZiyaretçiTarih: 19-05-20 12:38:52Facebook sayfamızı beğenseneRastgele Dosyalar


Kimsesiz Kitaplar, hiç bir dosyayı kendi sunucusunda barındırmaz. kimsesizkitaplar.com üzerinden paylaşılan dosya bağlantılarınının kaldırılmasını istiyorsanız lütfen bize bildiriniz. İletişim: info@kimsesizkitaplar.com
info@kimsesizkitaplar.com | WebSiteniOlustur | Kimsesiz Kitaplar | ip: 3.87.147.184
kimsesizkitaplar Anasayfakimsesizkitaplar Facebook sayfasıkimsesizkitaplar Twitter hesabıkimsesizkitaplar Google Plus sayfası